Cornflakes bomba

Inspirace

I když nám o víkendu počasí moc nepřálo, udělali jsme spousty práce na zahrádce od nových obrubníků až po vyplevelení záhonu. Všechno začíná krásně růst a celá zahrádka nádherně voní. A i když jsem celý víkend trávila venku, zvládla jsem udělat ten nejskvělejší, nejkřupavější a nejrychlejší dezert pod sluncem. Zkuste si udělat tuto sladkou bombu ze sušenek Mars a věřte, že se po této dobrotě jen zapráší. Je to ideální a originální sladká tečka na jarní piknik či párty.

  Ingredience

  • 2-3 hrnečky cornflakes
  • 4 sušenky Mars
  • kousíček máslaSušenky Mars jsou na tuto bombu nejlepší - jsou plné karamelu a mléčné čokolády.

Sušenky stačí rozdrobit či nakrájet na menší kousky, přidat máslo a celé rozpustit.


Rozpustit můžeme klasicky ve vodní lázni či v kastrůlku - jen musíme neustále míchat, aby se nám to nepřipálilo.

Do rozpuštěných sušenek vsypeme 1-2 hrnky obyčejných cornflakes.


Opatrně promícháme- směs je ihned tuhá.

Promíchanou směs naplníme pomocí lžíce do připravených košíčků na muffiny. Záleží na Vás jak velké košíčky zvolíte a jak je tedy chcete mít velké. Naplněné košíčky necháme chvilku ztuhnout v ledničce.


Cornflakes bomba je neuvěřitelně rychlá, sladká a křupavá. Všechny s touto pochoutkou nadchnete.

Především děti Vás budou za tuto dobrotu zbožňovat.


Dobrou chuť

Výběr z fotoreceptů

Buřty na pivu

I obyčejná a známá klasika jako jsou buřty na pivu, může být velmi rychlou a chutnou večeří, kterou potěšíte nejenom své muže, ale i celou rodinu. Podívejte se, jak tuto dobrotu připravuji já.

Fazolová polévka

Není nad to, si v takovém bláznivém počasí jako je teď, uvařit poctivou a hutnou polévku, která neuvěřitelně zasytí a má dokonalou chuť. Luštěniny všeobecně, jsou pro tělo prospěšné a je vhodné, zařadit je do běžného jídelníčku. To znamená, že fazolovou polévkou pro svoje tělo uděláte nejenom správnou věc, ale i si pochutnáte.

Panna cotta s lesním ovocem

Panna cotta je typický italský moučník. Neznám nikoho komu by tato božská kombinace smetany a ovoce nechutnala. Pokud čekáte návštěvu a chcete se vyšvihnout, zkuste si tuto neuvěřitelnou dobrotu připravit doma, není to nic těžkého.

Horké jablko s kořením

Nemám ráda tohle deštivé, depresivní počasí. Pro zlepšení nálady a zahřátí je nejlepší si udělat horké jablko. Nejenže drink výborně chutná, ale snad ještě lépe provoní celý byt.